تبلیغات
به سایت علم و فرهنگ خوش آمدید - شیطان پرستی ۴
 
به سایت علم و فرهنگ خوش آمدید
 
 

شیطان پرستی در ایران

* دروزی‌ها
به دلیل آزارهای حكومت وقت بر علیه شیعیان فراری شده و در مناطقی از فلسطین اشغالی ، سوریه ، لبنان و سكنی گزیده اند .
برخی از مورخان و كارشناسان ادیان بر این باورند كه دروزهای " درون‌گرا " نوعی از شیطان‌پرستی را اختیار كرده‌اند و ریشه‌هایی از ایشان نیز در عراق و ایران (مناطق غرب كشور ایران) مستقر هستند و دارای معبد مقدس می‌باشند .


* گنوسی‌ها
با فرض صحیح‌تر استنادهای تاریخی دقیق انتصاب شیطان‌پرستی به فرقه گنوسی منشعب از اهل حق می‌باشد كه آشكارا به شیطان‌پرستی روی آورده‌اند.
در این رابطه باید متذكر شد بانیان " تقدیس ابلیس " در تصوف دارای قدرت تاریخی زیادی می‌باشند و آنچنانكه در تاریخ و توسط ایشان آورده شده افرادی همچون احمد غزالی ،‌ ذوالنون مصری و سنایی از پایه‌گذاران اولیه شیطانیسم در میان مسلمانان بوده‌اند .
طبیعی است فرق تصوف نیز مجموعا تحت تاثیر این اقطاب بوده و شكل‌گیری شیطان‌پرستی در میان ایشان (آنگونه كه در فرقه گنوسی دیده می‌شود) امری بدیهی است .
لكن گنوسی‌ها از جذب ،معاشرت و رویارویی با سایر مردم پرهیز داشته و در چند دسته كوچك به مراسمات خاص شیطان‌پرستی همچون قربانی و حج شیطان و... می‌پردازند .
ورود شیطان‌پرستی به ایران (از سال 1370 به بعد)
نوع جدید شیطان‌پرستی طی یك بازة زمانی 10ساله با چند وقفه به ایران ورود یافته‌ است .


*نحوه ورود
چند گروه عامل و حامل ورود شیطان‌پرستی به ایران بوده اند كه در بند بعدی به آنها اشاره خواهد شد . اما به صورت كلی و از منظر عوامل چند اقدام نقش بسزایی را در خصوص ورود جریان مذكور ایفا كرده است .
مهمترین ورود شیطان‌پرستی به ایران رواج یافتن میل جوانان به استفاده از موسیقی متالیكا و ساز گیتار بوده است .
طی 10 سال گذشته موسیقی متالیكا به صورت زیرزمینی و غیرمجاز وارد كشور شده و در چارچوب آن مفاهیم نحله انحرافی مورد بحث در اختیار جوانان قرار گرفته‌است .
اقدام تامل‌‌برانگیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت ایران در زمان آقای خاتمی( اصلا قصد سوء استفاده انتخاباتی از این موضوع وجود ندارد. اما این موضوع واقعیتی است.) در صدور مجوز برای گروه‌ها ، آلبوم‌ها و كتاب های اشعار موسیقی متالیكا نیز نقش اساسی را در جلب توجه عموم مخاطبین جوان به این نحله انحرافی فراهم آورد .
در واقع باید تاكید كرد كه در كنار موسیقی زیرزمینی ،‌وزارت فرهنگ و ارشاد وقت نقش در‌واز‌بان ورود یك جریان با شرایط مورد اشاره ایفا كرد .
گفتنی است " ‌هوی متال " ، " متال تاریك " ، " گوتیك متال یا متال گوتیك " چند سبك از موسیقی شیطانی متالیكا بود كه به یمن غفلت اعجاب‌انگیز مسئولین فرهنگ كشور كه جدال و " ‌اصلاحات‌ " سیاسی را پیشه خود قرار داده بودند وارد كشور شد ، ‌نمونه ای از متون ترجمه شده‌ای كه به صورت قانونی ! در كشور به فروش رسید در ادامه می‌آید :
uniting our tearful eyes...
enchanting
At night... I kiss the serpent in thy tears
For years... thy sorrow I've mourned
تاریكی ... قلب خون آلود مرا در آغوش می گیری
رویاهایم .... چشمان اشكبارمان را متحد می كند
فریبنده
در شب .... ابلیس را در اشكهایم می بوسم
برای سالها ... غم های تو سوگواری من است
Harken my moonchilds cry
yearning for another night
Mourning my once beloved
mezmorized and ravendark
گوش كن به صدای گریه فرزندان ماه من
كه آرزوی شبی دیگر را دارند
ماتم مورد علاقه من
هیپنوتیزم و تاریكی
My pale enchantress of the night
at last my candle's burning down
The wintermoon is shining bleak
for thee my enchantress
جادوگر زندانی شب
از آخرین شمع سوزانم
ماه پاییزی سیاه غم انگیز می درخشد
جادوگر من برای تو
Enchanting all my dreams
a beauty and her flood of tears
Nightfall embrace my heart
mezmerized and ravendark
رویاهایم را فریب بده
زیبا و سیل اشكهایش
سقوط شب قلب مرا در آغوش می گیرد
هیپنوتیزم و تاریكی
My pale enchantress of the night
I desire thee
جادوگر زندانی شبهای من
من تو را آرزو می كنم
Fearful I walk with thee... through dusk
Through winds of loss... Her beauty and her
با ترس با تو قدم می زنم ... به سوی خاك
به سوی بادهای گمراهی ... او زیباست
flood embrace my bleeding heart
Tearful I fall with thee... at last
Lead me there... to where thy shadows cast
طوفان در آغوش می گیرد قلب خونین مرا
با اشك سقوط می كنم با تو ... در آخر
مرا راهنمایی كن ... به جایی كه سایه‌هایت پخش می شوند
They dance in velvet darkness lost
آنها می رقصند در مخمل از دست رفته تاریكی
Rise... bleak winterfullmoon
Rise...
برخیز ای ماه غمگین
برخیز ...


*حاملان شیطان‌‌گرایی

آورندگان شیطان‌پرستی به ایران شامل افراد و گروه های ذیل می‌باشند:
تحصیل‌كردگان و سرخوردگان اجتماعی در خارج از كشور كه عمدتا دچار خسارت و شكست‌ها سنگین مادی معنوی شده‌اند.
فرزندان منافقین فراری ، سلطنت‌طلب‌ها ، مفسدان اقتصادی رژیم پهلوی كه قبل و بعد از انقلاب موفق به فرار از كشور و محاكمه انقلابی شدند .
افرادی از خانواده‌های بسیار ثروتمند ساكن و مقیم داخل كشور كه عمدتا دارای روابط خانوادگی و .. با خارج نیز می‌باشند .
جاسوسان فرهنگی سازمان‌های اطلاعاتی و امنیتی آمریكا و رژیم صهیونیستی كه با هدف استحاله فرهنگی وارد كشور شدند . فعالان حوزه هنر و موسیقی كه با كشورهای دیگر علی‌الخصوص آمریكا ، انگلیس ، كانادا و استرالیا در ارتباط بوده و بنابر دلایل حرفه‌ای و شغلی مسافرت های متعددی داشته‌اند .
اما نكته اساسی و قابل ملاحظه‌ای كه دریافت‌های این پژوهش دلالت بر این مهم دارد كه حداقل 90% از افراد شاخص وارد كننده شیطان‌پرستی به ایران فاقد تحصیلات دانشگاهی و خانواده سالم می‌باشند .
در ادامه نامه‌ای به قلم عنصر وارد كننده ای كه به احوالات آنها اشاره شد به منظور آشنایی بی‌واسطه خوانندگان با آراء ، نظریات ، خاستگاه اجتماعی و سیاسی این گونه افراد می آید ،‌كه در شبكه اینترنت منتشر شده است .
اگرچه متن این نامه خطاب به خداوند كمی طولانی است لكن از ارزش " هرمنوتیك " فراوانی برخوردار است .

" خدای عزیز سلام علیكم :
حقیقتا ما نمی دانیم چگونه ترا مورد خطاب قرار دهیم. بنا براین ما از همان طریق كه به پیامبر مورد علاقه‌ات یاد دادی با تو احوال‌پرسی می كنیم. همچنین برای ما خیلی مشكل است كه بدانیم تو كجایی. چون تو برای ارتباط برقرار كردن با امتت توسط وزیر اطلاعات خود یعنی جبرئیل در 1400 سال پیش با محمد ارتباط برقرار كردی. و از آن موقع تا به حال ما از تو چیزی نشنیده‌ایم این برای ما خیلی ناراحت كننده است . در طول این هزار و چهارصد سال خیلی از چیزها در دنیا عوض شده است. ما كاملا مطمئنیم كه تو از همة این تغییرات مطلعی . ما این ایمیل را برای تو می فرستیم به این امید كه در جایی از این فضای بزرگ اینترنتی تو را پیدا كنیم. خدایا این بی ادبی ما را ببخش. ما سعی كردیم كه با تو توسط نماز و روزه و حج و تسبیح و زكات ارتباط برقرار كنیم. اما افسوس كه همة تلاش ما بی نتیجه ماند. شاید تو سرت خیلی شلوغ است یا مسائل دیگری داری كه باید به آنها بپردازی. هزاران سال صبر كردیم كه به وعده‌هایت وفا كنی اما تا به حال چیزی دریافت نكردیم. به این دلیل است كه در كمال ناامیدی این ایمیل اضطراری را برای تو می فرستیم. خدای عزیز آیا تو یك دستگاه فاكس داری. ما مطمئنیم كه تو حتما یك دستگاه فاكس داری چون حتی آفریده های تو توانسته اند ماشین فاكس اختراع كنند. پس تو حتما یك دستگاه فاكس و یك خط تلفن داری. بنا براین می توانیم هر وقت كه ضرورت ایجاب كند با تو ارتباط برقرار كنیم.
خدایا ما از این كه به دنیا آمده‌ایم و بزرگ شده‌‌ایم اصلا خوشحال نیستیم. چون ما مجبوریم كه با فقر و بی عدالتی' بیماری و نبود آینده ای روشن برای خود و بچه‌هایمان مواجه بشویم. ما فكر می كردیم كه تو ایمان ما را بوسیلة آن بلایا می سنجی. بنا براین ما راهی پیدا كردیم كه به سرزمین كفار مهاجرت كنیم. خدایا ما می دانیم كه اگر تو از نیت اصلی ما از این مهاجرت مطلع بشوی حتما ما را می بخشی. ما می خواستیم این كافران را به اسلام دعوت كنیم و در كنار آن زندگی راحتی را برای خود و فرزندانمان حداقل از نظر مادی تامین كنیم. همچنین ما می خواستیم مساجدی را در اطراف شهرهای این كافران بسازیم .این بزرگترین آرزوی ما بود .خدایا تو فكر نمی كنی كه این یك فكر مبتكرانه بود .به این وسیله ما می توانستیم با یك تیر دو نشان بزنیم. ما اینجا دیدیم كه زنان حجاب ندارند. اول خجالت می كشیدیم به این زنهای بی حجاب نگاه كنیم. ما قویا به راهنمایی تو. عمل كردیم. نظیر این آیه:
سورة نور24:30 : بگو مردان مومن چشمهایشان را بپوشانند . و فروج و اندامشان را محفوظ دارند. و خدا به هر چه می كنید آگاه است.
ما فكر كردیم اینها مثل فاحشه‌ها هستند و خود را در معرض تجاوز قرار می دهند. ولی با كمال تعجب دیدیم این زنان بی حجاب در سرزمین كفار به ندرت مورد اذیت و آزار و یا تجاوز جنسی قرار می گیرند. چطور همچنین چیزی امكان دارد؟ چون زنهای ما با وجود اینكه حجاب را رعایت می كنند اما هنوز احساس امنیت نمی كنند. چرا باید اینطور باشد.
ای خدا ما در طول زندگی غذا های حلال خوردیم. ما هرگز غذاهایی را كه از طرف تو ممنوع شده بود نخوردیم. حتی در سرزمین كفار ما هر روز حدود چند مایل رانندگی می كردیم تا غذای حلال بخوریم. هر چند كه ممكن بود آن غذاهای حلال سالم نباشند. ولی ما ترجیح می دادیم كه غذاهای حلال بخوریم تا اینكه غذاهای بهداشتی و سالم این كافران را بخوریم .بنا بر این ما به ندرت مك دونالد. مرغ كنتاكی بریان ... و یا غذاهای آمادة دیگر را خوردیم. ما افتخار می كنیم كه این غذاها را اگر چه سالم و بهداشتی بودند نخوردیم. ما افتخار می كنیم كه به فرمایشاتت گوش فرا دادیم.
خدایا می دانی چرا این كار را كردیم؟ به این دلیل كه خودت گفتی كافران نجس هستند. ببین این چیزی هست كه تو خودت به ما گفتی.
سورة توبه9:28: ای اهل ایمان حقیقتا كافران نجس می باشند. پس بنا براین از امسال به آنها اجازه ندهید كه به مسجدالحرام وارد شوند. و اگر از فقر می ترسید خدا اگر بخواهد به زودی از مرحمت خود شما را بی نیاز می كند. و خدا دانا و عاقل است. خدایا ما ایمان كامل به گفته های تو داریم . وقتی كه این كافران برای یك میهمانی ما را به خانه‌هایشان دعوت می كنند. وانمود می كنیم كه افق فكری ما باز است. وقتی ما به این میهمانی‌ها می رفتیم به دقت دنبال علائمی كه حرام بودن این غذا ها را مشخص كند می گشتیم .بیشتر اوقات ما فقط آب‌میوه می خوردیم و لب به هیچ غذایی نمی زدیم.. به میزبان می گفتیم گرسنه نیستیم یا اینكه می گفتیم مریضیم. خدایا تو فكر نمی كنی این یك از خود گذشتگی بزرگ از طرف ما برای بزرگداشت فرامین تو بود؟. اگر به اشتباه ما غذای حرام مصرف كردیم ما را به خاطر این اشتباه ببخش.
فكر می كنیم اینچنین خطاهایی از طرف تو بخشودنی است. ببین خودت در قرآن چه گفتی
سورة بقره:2:173: به تحقیق خدا بر شما حرام گردانید مردار و خون و گوشت خوك و هر كشته ای كه به غیر از نام خدا ذبح شده باشد. ولی اگر به دلیل احتیاج به خوردن آن مجبور شود. در صورتی كه تمایل نداشته باشد. و از اندازة سد رمق نیز تجاوز نكند. گناهی بر او نخواهد بود. كه به قدر احتیاج صرف كند كه محققا خدا در حق خلق آمرزنده و مهربان است.
ولی خدایا. چیزی كه برای ما معما شده این است كه چرا این حرام خورها به نظر خیلی سالم به نظر می رسند. اما خیلی از ماها علی رغم اینكه در زندگی فقط به خوردن حلال می پردازیم به اندازة آنها سالم و با نشاط نیستیم. ما فكر می كردیم كه بهترین راه سلامتی و كسب طول عمر خوردن غذاهای حلال است. اما چرا این حرام‌خورها خیلی بهتر به نظر می رسند.
خدا جان تو به ما گفتی كه به دلیل اینكه ما دنباله رو بهترین مذهب دنیا هستیم. بهترین مردم دنیا هستیم. برای تصدیق آنچه خودت به ما گفتی بهتر است به فرمایشات خودت در قرآن توجه كنی:
سورة آل عمران3:110: شما نیكوترین امتی هستید كه قیام كردند. مردم را به نیكو كاری دعوت كنند و از بدكاری باز دارند و ایمان به خدا آورند. و اگر اهل كتاب همه ایمان آورند. بر آنان چیزی در عالم بهتر از آن نیست. لیكن برخی از آنان با ایمان و بیشتر فاسق و بد كارند.
و در آیه 85 همین سوره فرمودی: هر كس غیر از اسلام دینی اختیار كند هرگز از او پذیرفته نیست. و او در آخرت از زیان كاران است.
خدا یا بنا بر آنچه خودت گفتی ما از هر نظر بهترین مردم روی این كرة خاكی هستیم. اما با كمال تعجب می بینیم كه تمام دستاوردهای امروزه. توسط این كافران بدست می آید .از وقتی تو پیغام دادن را توسط پیامبرت قطع كردی خیلی چیزها تغییر كرده كه نمی توان آنها را در یك ایمیل گنجاند. خدایا چرا ما نمی توانیم با تو یك ارتباط رادیویی داشته باشیم. در حالی كه این كافران تمام نقاط این كرة خاكی را به طریق الكترونیكی به هم متصل كرده اند. چگونه این كافران در حال پا‌گذاری به كرات دیگری كه تو خلق كرده ای می باشند اما ما عاجزیم كه حتی ردی از محل اقامت تو پیدا كنیم. چرا تو به پیروان حقیقی خودت این توانایی را نمی دهی كه به موفقیت های غیر قابل باور این كافران دست یابند. موضوع دیگری كه ما را سردرگم می كند موضوع داروست. همة داروهای مدرن نجات دهنده ' و اختراعات پزشكی نظیر "پنی سیلین "،" انتی بیوتیك ،"اشعه ایكس "."شیمی درمانی" , "سی تی اسكن" ،"سونو گرافی" ،" ماموگرافی "و.....بوسیلة كافران اختراع شده اند. ما از گفتن اینها نفرت داریم. ما ای خدا ما چارة دیگر نداریم چون زندگی ما كاملا به این كفار بستگی دارد. ای خدا چرا باید اینطور باشد. خدایا حداقل این توانایی را به ما بده كه بتوانیم در موقع مواجه شدن با بیماری جان خود را نجات دهیم. خدایا به نظر می رسد كه تو به تدریج ما را به دست فراموشی سپرده ای . خدایا بگو چه خطایی از ما سر زده. تا آنجا كه می دانیم گناهی از ما سر نزده است.
در حقیقت تعدادی از هموطنان ما در بهشتهای اسلامی تو در حال به اجرا گذاری دستورات ناب تو می باشند. اما با وجود این تو هنوز از آنها راضی نیستی. و انواع بلایای طبیعی و رنج های غیر قابل قیاس را برای آنها فرو می فرستی.. ما فكر می كردیم این بلایای طبیعی نظیر سیل و قحطی و طوفان را لایق آن كافران می‌دانی. خدایا آیا این عادلانه است كه آنهایی را كه به تو ایمان دارند در رنج نگه داری و كافران از بلایا كاملا مصون باشند.

خدا جان ما كارهایمان بی نتیجه مانده. ما هر روز از طرف آزاد اندیش‌ها و سكولارها مورد تهاجم قرار می گیریم. ما فكر می كردیم اینترنت(هدیه تو به بشر) در اختیار ما خواهد بود. ما مبلغ هنگفتی را برای ساختن سایت‌هایی كه به تو اختصاص داشته باشد خرج كردیم.. ما فكر می كردیم اینترنت چون اسلحه ای بدست ما خواهد بود تا به وسیلة آن همة مردم كرة زمین را به اسلام دعوت كنیم. ما فكر می كردیم میتوانیم با اندیشة روشنمان یك در ده از این دگر اندیشان و كافران را از بین ببریم. از مقاله‌ها بحث‌ها و نوید های زندگی جاویدان و بهشت سخن راندیم. در همة این سایتها از این چرخه‌ها استفاده كردیم. افراد ما به دلیل پیروی از دستورات تو نظیر خواندن نماز و روزه و حج و اجرای آن در داخل و خارج بسیار مشغولند.. به این دلیل است كه آنها قادر نیستند مقاله های جدید و اصیل بنویسند.. خدا جان چه اشكالی دارد كه ما مطالبمان را همانند یك چرخه مرتب در سایت‌ها تكرار كنیم. نوشته های خودت هم خیلی تكراریست.. بعضی اوقات این دگر اندیش ها و سكولارها از ما سوال می كنند برای چه مطالب قرآن این همه تكراری است. ما با گفتن اینكه این تكرارها برای تاكید بیشتر است آنها را ساكت می كنیم. ما همان كاری را كه خودت انجام دادی تكرار می كنیم یعنی سپردن به حافظة موقت و چسباندن در جای دیگر cut and paste , cut and paste , cut and paste,..... ما به مطالب جدید دسترسی نداریم كه یك سایت جدید برای تو درست كنیم.. در این بهشتهای اسلامی تو پولهای زیادی خرج اسلام می شود. ما این قدر به كپی كردن و چسباندن در جای دیگر ادامه می دهیم تا سایتهای برادران اسلامی همه مثل هم بشوند .شبیه آیه های قرآن خودت. تنها چیزی كه ما كم داریم این است كه آنقدر قدرت مغزی نداریم كه این سكولارها و دگر اندیشها را ساكت كنیم ..به این دلیل هست كه ما به انجام تكالیف بیشتری نیازمندیم .ما شب و روز مشغول انجام دادن تكالیفمان هستیم در حقیقت ما آنقدر مشغول انجام تكالیفمان هستیم كه نه تنها در خانه بلكه در بیرون از منزل نیز به انجام تكالیف خود می پردازیم. ببین چقدر ما با استعداد و با هوش هستیم .سكولار ها و آزاد اندیش‌ها هرگز تكالیفشان را انجام نمی دهند.. برای همین است كه ما برای آنها صحبت می كنیم كه چگونه یك مقاله بنویسند. وقتی ما این كار را می كنیم خیلی به ایمان خودمان می بالیم.. اما به نظر می رسد كه این جنگ اینترنتی نیز به نفع سكولارها و دگر اندیش‌ها تمام شود.. حقیقتا اینترنت ما را به آتش كشانده. یك روز در میان ما در این سایتهای اینترنتی كه متعلق به سكولارها و دگر اندیشان هست به مطالب جدیدی بر می خوریم كه پیروان تو قادر نیستند از پس آنها بر بیایند. خیلی برای ما شرم آور است وقتی كه متوجه می شویم این دگر اندیش‌ها و سكولارها روزی یكی از پیروان تو بوده اند. اگر دوست داری در مورد آنها بیشتر بدانی می توانیم آدرس ایمیل آنها را همراه با مقالات كفر آمیزی كه جرات به نوشتن آن كردند برای تو بفرستیم. خدایا آیا تو خودت عقیدة آنها را نسبت به خود تغییر دادی؟. ما این مطلب را از گفته های بی شمار خودت استنباط كردیم. اگر فراموش كردی چند نمونه از این آیه‌ها را برای یاد آوری در اینجا متذكر می شویم: سورة یونس10:100: هیچ كدام از نفوس بشر را تا خدای رخصت ندهد ایمان نیاورند. و پلیدی را خدا برای مردم بی خرد كه عقل را به كار نبندند مقرر داشته است سورة فاطر35:8: خدا هر كه را خواهد گمراه كرده و هر كه را خواهد هدایت سازد. پس تو نفس شریف خود را برای هدایت این مردم به غم و حسرت نینداز كه خدا به هر چه اینان كنند آگاه است. سوزة انعام6:125: پس هر كه را كه خدا هدایت او را طالب باشد قلبش به نور اسلام روشن و منشرح گردانید. و هر كه را خواهد گمراه گرداند. و دل او را تنگ و سخت گرداند كه گویی می خواهد از زمین به آسمان رود. این است كه خدا آنان را كه به حق نمی گروند مردود و پلید می گرداند. خدا جان در ایمیلی كه در جوابمان میدهی علت ترسمان را تصدیق بكن. اگر این مطالب از جانب تو تصدیق شد بهتر است ما وقتمان را برای این كافران و دگر اندیشان به هدر ندهیم. چون این خواستة خودت بوده است. خدا جان باور كن ما هر روز شاهدیم كه این دگر‌اندیش‌ها و كافران به آهستگی اما با اطمینان در این جنگهای اینترنتی بر ما فائق می آیند اما كاری از دست ما بر نمی آید. .برای اینكه موقعیت را دشوارتر كنند این كافران و دگر اندیش‌ها از اسم‌های جعلی استفاده می كنند. و هویت واقعی خود و محل زندگیشان را پنهان می كنند. . خدا جان لطفا سوء تفاهم نشود .ما خیلی تلاش كردیم كه پرده از چهره این دشمنان اسلام برداریم ما آنها را مرتد نامیدیم و حكم جهاد بر علیه آنها صادر كردیم .ما هرگز فرمایشات تو را در مورد این كافران فراموش نكردیم .به عنوان یك حرفه ای نكاتی از فرمایشات خودت را خاطر نشان می كنیم. سورة نساء4:137: آنان كه به غیب ایمان آوردند و سپس كافر شدند باز ایمان آورده و دگر بار كافر شدند. پس بر كفر خود افزودند اینان را خدا نخواهد بخشید. و به راهی هدایت نخواهد فرمود سورة نحل 16:106:هر آن كس بعد از اینكه به خدا ایمان آورده باز كافر شد نه آنكه به زبان از روی اجبار كافر شود و دلش در ایمان ثابت باشد . بلكه به اختیار كافر شود وبا رضا و رغبت و با هوای نفس . دلش آكنده به ظلمت كفر گشت.. بر آنها خشم و غضب خدا و عذاب سخت دوزخ خواهد بود. سوره الشوری 42:16: و آنان كه در دین خدا جدل و احتجاج بر گزینند. پس از آنكه خلق دعوت او را پذیرفتند. حجت آنها نزد خدا لغو و باطل است. و بر آنها قهر و عذاب سخت خواهد بود. خدایا ما تعدادی ایمیل انزجار" تهدید" و اخطار آمیز به آنها فرستادیم. در بعضی از این ایمیل‌ها ما آنها را تهدید كردیم كه سرشان را می بریم . همانطور كه آموزش خودت بوده و پیامبرت نیز به آن عمل كرده. اما آنها اصلا اهمیت نمی دهند. آنها از سلمان رشدی و تسلیمه نسرین خطرناك تر شده اند. خدا جان به ما كمك كن كه این مرتدها را پیدا كنیم.. تو گفتی كه از همه داناتری. ما مطمئنیم كه تو فراموش نكردی كه در فرمایشاتت هر ورق از قرآن را تحسین كردی. آیا تو یك ضبط صوت داری. لطفا این نوار را برگردان به 1400 سال پیش. ما می دانیم كه در آیه ذیل فرمودی در مورد ایمان نباید هیچگونه سوالی بكنید سورة المائده5:101 : ای اهل ایمان هرگز از چیزهایی مپرسید كه اگر فاش شود شما را زشت و بد می آید. و غمناك می شوید. و اگر پرسش آن را هنگام نزول قرآن واگذارید. قرآن برای شما هر آنچه مصلحت است بیان می دارد. و خدا از اعقاب سوالات بی‌جای شما در گذشت. كه خدا بخشنده و بردبار است. سورة مائده5:102: قومی پیش از شما هم سوال از آن امور نمودند. آنگاه كه برایشان بیان شد كافر شدند. خدایا این خیلی مسخره است كه اگر ما سوالی در مورد اسلام بكنیم منجر به بی ایمانیمان بشود. حالا ما می فهمیم كه چرا تو مجازاتهای سختی را برای آنها كه سوال می كنند نظیر كافران و دگر اندیشان در نظر گرفته ای. خدایا ما به راستی خیلی كنجكاویم كه بدانیم آیا تو برای جلو گیری از كج فهمی‌ها جایی را برای ضبط بیاناتت نظیر یك سی دی یا یك كاست یا یك دی.وی .دی در نظر گرفته ای یا نه. خدایا لطفا ما را به خاطر چنین تقاضاهایی ببخش. ما به وحی تو به طور اضطراری نیازمندیم. لطفا به ما بگو سلمان رشدی و تسلیمه نسرین كجا هستند.. آنها هر روز دارند چند برابر می شوند.. وقتی ایمیلت را دریافت كردیم فورا آن را به طرفدارانت نظیر گروه های طالبان و دیگر گروه های اسلامی می دهیم كه حساب آنها را برسند. ما خیلی سعی كردیم كه با عقل و منطق این دشمنان اسلام را سركوب كنیم. اما نتوانستیم. بنا بر این چاره ای نداریم جز اینكه آنها را از نظر جسمی نابود كنیم. این همان چیزی است كه معمولا تو به وسیلة آن پیروز می شدی. اینطور نیست؟ كشتار در ایران ' بنگلادش' افغانستان و سودان را به یاد می آوری؟ این تنها زبانی است كه تو در قرآن بوسیلة آن با كافران و دگر‌اندیشان سروكار داری. خدایا نگاه كن در كلام پاكت چه نوشته ای: سوره بقره 2:193 با كافران جهاد كنید تا فتنه و فساد از روی زمین برطرف شود. و همه را آیین خدا باشد. و اگر فتنه و جنگ دست كشیدند ستم جز بر ستمكاران روا نیست المائده5:33 : همانا كیفر آنان كه با خدا و رسول او به جنگ برخیزند و به فساد كوشند در زمین جز این نباشد كه آنها را به قتل رسانند و یا دست و پایشان به خلاف ببرند و یا با نفی بلد و تبعید از سرزمین صالحان دور كنند. این ذلت و خواری عذاب دنیوی آنهاست و اما در آخرت باز به عذابی بزرگ گرفتار خواهند شد. محمد47:4: شما مومنان چون با كافران روبرو شوید باید آنها را گردن بزنید تا آنگاه از خونریزی زیاد دشمن را از پا در آورید. پس از آن اسیران جنگ را محكم به بند كشید كه بعدا آنها را آزاد كنید یا فدا بگیرید. تا جنگ سختیهای خود را فرو گذارد. این حكم فعلی است و اگر خدا می خواست خود از كافران انتقام می كشید و همه را هلاك می كرد. و لیكن اینها برای امتحان خلق به یكدیگر است. و آنها كه در راه خدا كشته شوند خدا هرگز رنج اعمالشان را ضایع نگرداند. خدا جان همان طور كه قبلا گفتیم خیلی حرف‌ها داریم كه با تو بزنیم. اگر زبان ما را متوجه میشوی و می توانی به ما جواب بدهی منتظر جوابت هستیم. ارادتمند و بندة تو هل-لوم-ونا. به دلیل امنیتی ما از حروف رمزی شبیه آنچه خودت در قرآن استفاده می كنی (الم 'طه 'حم و ....) خدا جان من مطمئن هستم كه تو می توانی این حروف را از رمز در بیاوری . " از خوانندگان محترم به واسطه درج این مطالب كفرآمیز عذرخواهی می‌كنیم این مطالب گوشه‌ای از شبهاتی است كه به طور دائم از طرف معاندین و مخالفان اسلام و انقلاب در سایت‌ها نوشته می‌شود و قلب و روح و ایمان مسلمانان را مورد هجمه قرار می‌دهد . شیطان‌پرستی به مثابه یك تهدید در این بخش به دنبال آن هستیم تا به تبیین "تهدید" آمیز بودن فعالیت گروه‌های شیطان‌پرست در داخل كشور بپردازیم . 1. همكاری‌های جاسوسی با توجه به اینكه در 4 كشور آنگلو ساكسون مكان‌های مقدس شیطان‌پرستان با نام " كلیسای شیطان " واقع شده است و در همین كشور‌ها نیز بنابر بر دلایل سیاسی از گروه‌های ناهنجار اجتماعی و سیاسی مهاجر و مسافر بهره برداری جاسوسی می شود لازم است كه به صورت ویژه به همكاری‌های جاسوسی عناصر مربوط اشاره داشت. 2. جرائم باندی در جهان كنونی جرایم در دو دسته‌بندی كلی یعنی جرایم فردی و غیر‌سازمانی و جرایم باندی یا سازماندهی شده ،‌ ارزیابی و تحلیل می‌شوند . مصادیق جرایم باندی یا سازمانی بمب‌گذاری ، اقدام برای ترور ،‌قاچاق مواد مخدر علی‌الخصوص مواد مخدر شیمیایی ،‌راه‌اندازی مراكز فساد و.. می‌باشد كه طبق تحقیقات به عمل آمده شیطان‌پرستان با تمامی جرایم مذكور ارتباط داشته و عمدتا از طریق مشاركت در آنها بودجه‌هایی را دریافت می‌نمایند . 3. روابط سازمانی روابط سازمانی در ادامه جرایم سازمانی و بلكه به عنوان عامل زیربنایی بر آن تعریف می‌شود . از سوی دیگر ایجاد برخی ناامنی‌های عمومی و اجتماعی در اثر عنصر روابط سازمانی جهت می‌یابد . البته نگاهی جامع‌تر به سایر بخش‌های مورد اشاره در پژوهش می‌تواند هرچه بیشتر گویای این مطلب باشد ، لكن تاكید بر این نكته ضروری است كه اعضای این گروه‌ها عمیقاً سازمان‌گرا و سازمان‌محور می‌باشند. 4. ارتباط خارجی همانطور كه در بند اول اشاره شد ، شیطان‌پرستان در 4 كشور آنگلو ساكسون ، یونان و رژیم صهیونیستی دارای تشكیلات سازمانی اماكن مقدس و ... می‌باشند كه زمینه‌ساز ارتباطات مختلف از مجراهای گوناگون را برای ایشان فراهم می‌آورد . حجم روابط به خودی خود می تواند منشا تهدیدات امنیتی متعددی برای كشورهای اسلامی بخصوص نظام اسلامی باشد . همچنین نباید از نظر دور داشت بقا و استمرار فعالیت اینگونه گروه‌ها به لحاظ ماهیت و اهداف عمیقاً نیاز به روابط با خارج از كشور دارد . در این باره باید عنایت ویژه‌ای نیز به ارتباط این افراد با خانواده‌هایشان در سایر كشورها علی‌الخصوص كشورهای آمریكایی و اروپایی داشت . 5. سرقت اغلب جوانان كه به شیطان‌پرستان می پیوندند حتی چنانچه از خانواده های ثروتمند نیز باشند از اعضاء مطرود خانواده به حساب می‌آیند ، ‌لذا حضور ایشان در جمع گروه اجتماعی می‌تواند زمینه جرایمی را همچون سرقت برای تامین منابع مالی فراهم آورد كه این سرقت‌ها در ابعاد مسلحانه طبیعتا تهدیدی برای امنیت اجتماعی به شمار می‌آیند . در این خصوص مجدداً تاكید می‌شود كه هرگونه دامن زدن به فساد چون از باورهای شیطان‌گرایان می‌باشد . بدیهی است كه بخشی از این مفاسد نیز در پوشش سرقت‌های متعدد انجام می‌پذیرد ، باید در نظر داشت كه سرقت نیز عاملی است برای نزدیكی به شیطان . 6. تجاوز جنسی در جمع شیطان‌پرستان اصولا تجاوز جنسی یك ارزش و شرط برای ورود و استمرار حضور در گروه به حساب می‌آید . این تجاوز كه عمدتا با قتل ،تجاوز به همجنسان و كودكان نیز همراه است عنصر اصلی ایراد خسارت و انتقام‌گیری از فرد متجاوز جنسی است . تصور شیوع یافتن این ضد فرهنگ مخرب نیز می‌تواند مرزهای امنیت اخلاقی را در جامعه در‌نوردد . تجاوز جنسی از ضدارزش‌های تبلیغی این دست گروه‌هاست كه دائماً با ساخت نماهنگ ، تنظیم آلبوم‌های موسیقی ، ترویج فكری و از طریق فیلم‌های مبتذل دنبال می‌شود . در حقیقت شیطان‌گرایان مدعی‌اند " تجاوز " تنوع در كسب لذت جنسی است . 7. قتل قتل یك عمل شیطانی بزرگ به حساب آمده و شیطان‌پرستی كه تعداد و كیفیت قتل‌هایش بیشتر باشد به درگاه شیطان نزدیك‌تر خواهد شد . ناگفته پیداست كه این مولفه نیز تاثیرات سوء امنیتی را به همراه خواهد داشت . افزایش تعداد قتل در جوامع مختلف یكی از معیارهای بین‌المللی و تعیین‌كننده درخصوص وضعیت امنیتی هر كشور به شمار می‌آید ، حال اگر این جرم كلان با یك اندیشه سازماندهی شده و تقدس‌زا همراه شود و حاشیه‌هایی چون تجاوز جنسی را نیز با خود همراه سازد ، ناگفته پیداست كه می‌تواند تاثیرات گسترده‌ای را در خدشه‌دار نمودن مقوله مهم امنیت به همراه داشته‌باشد .

شیوه‌های تبلیغ انتشار سی‌دی ، كاست و پوستر مربوط به خوانندگان متالیكا گسترش یافتن سایت‌ها وبلاگ‌های مربوط به شیطان پرستی تبلیغ و اطلاع‌رسانی از طریق پارتی‌های شبانه و گفتگوهای دوستانه علی‌الخصوص در مناطق مرفه شهرهای تهران ، شیراز و ... تبلیغ در تالارهای گفتگوهای مجازی زمینه‌های جذب باید یادآور شد كه علاوه بر تمامی موارد مورد اشاره در این بخش یعنی زمینه جذب" باید به تكرار برخی از آنها پرداخت ،كه در كشورمان دارای باز‌خورد مثبت بوده است . موسیقی متال : این موسیقی در ایران نیز مانند بسیاری از كشورهای اسلامی و عربی به گونه‌ای كه شرح آن رفت ، وارد شد و توانست پس از مدت كوتاهی به دانشگاه‌های بزرگ كشور همچون دانشگاه تهران ، دانشگاه شهید بهشتی ،‌ دانشگاه فردوسی و ... راه یابد . با توجه به وفور موسیقی های مبلغ این گروه ها در ایران و رویکرد برخی جوانان بی اطلاع به این نوع موسیقی و حتی چاپ کتاب حاوی متن این موسیقی ها و سرمایه گذاری زیاد دشمن در این باره بررسی و تحقیق پیرامون این موضوع و اطلاع رسانی و آگاهی افکار عمومی امری ضروری به نظر می رسد. به عنوان مثال خبر گزاری فارس طی خبری در 20مورخ /10/1383پرده از این فعالیتها برداشت . خبر گزاری فارس در این باره گزارش داد : "امین" دانشجوی یکی از رشته‌های گروه پزشکی دانشگاه که از افراد موثر گروه شیطان پرست هوی متال در ایران است، مدتی پیش به صورت اتفاقی و بر اساس درخواست یکی از دوستان خود که قصد بازدید از جبهه‌های جنوب کشور در کاروانهای راهیان نور داشت به همراه جمعی از دانشجویان عازم این مناطق شد که تاثیرات روحی این سفر، زمینه‌ساز رویگردانی وی از فعالیت‌ در گروههای فعال شیطان پرست و بیان حقایقی قابل توجه درباره آنها شده است. وی افزود: به گفته این فرد، عناصری از رژیم صهیونیستی که درکشور امارات حضور دارند شبکه اصلی هدایت گروه‌های هوی متال را در ایران در دست دارند. به گفته این منبع آگاه بر اساس اسناد ارائه شده توسط "امین" در حساب‌های ارزی این گروه در شبکه بانکی کشور که از طریق شبکه اینترنت هدایت می‌شود، در سال گذشته حدود "هشت میلیون دلار آمریکا" واریز شده است که بین گروههای شیطان پرست در شهرهای مختلف ایران توزیع می‌گردد. وی با بیان اینکه تعداد اعضای این گروه در برخی شهرهای کشور به دو هزار نفر بالغ می‌شود، اضافه کرد: مطالب ارائه شده نشان می‌دهد که برخی فعالیت‌های ضد امنیتی نیز توسط برخی عناصر خاص در این گروهها برای رژیم صهیونیستی انجام می‌شود. این منبع آگاه با یادآوری اینکه مجوزهای ارائه شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای چاپ گسترده کتابهای گروه‌های هوی‌متال در کشور زمینه ارتباط نزدیک فکری اعضای این جریان در سراسر کشور را فراهم ساخته است، افزود: در سالهای اخیر به دلیل عدم وجود هرگونه نظارت و کنترل واقعی در کشور، گروههای اجتماعی معارض کارکرد سیاسی و ضد امنیتی پیدا کرده و زمینه سوء استفاده‌ههای ضد ملی بیگانگان از آنها فراهم شده است…در حال حاضر گروه متال با قدیمی‌ شدن علاقه به رپ در ایران، طرفداران بیشتری را به خود جذب نموده است. )) افول معنویت: اگرچه در بسیاری موارد ، ایران اسلامی در جایگاه بالاتری از معنویات قرار دارد . ‌لكن سیر جهانی و فراگیر تلاش های قدرت‌های بزرگ فرامنطقه‌ای برای استحاله فرهنگی و از سوی دیگر ماشینی و صنعتی شدن مناسبات جاری و تاثیرپذیری مردم كشورمان از شرایط جهانی زمینه‌ای برای رشد چنین جریاناتی را فراهم نموده است . باید عنایت داشت روند رو به رشد استفاده از شبكه‌های ماهواره‌ای نیز عامل تعیین‌كننده در جذب و گرایش یافتن به این گروه‌ها می‌باشد . سرمایه‌گذاری: در بخش‌های قبل اشاره كردیم كه سازمان های جاسوسی كشورهای غربی تلاش سازمان یافته‌ای را برای استحاله فرهنگ جمهوری اسلامی ایران تدارك دیده و مدت‌هاست كه می‌كوشند تا به " تهی‌سازی فرهنگی " جوانان كشور عزیزمان بپردازند . دشمن در این راه مبالغ هنگفتی را نیز تدارك دیده‌است . از جمله باید اشاره كرد كه طبق گزارش برخی از رسانه‌های مستقل در سال گذشته مبلغ هشت میلیون دلار آمریكا به فعالیت تبلیغات گروه‌های شیطان پرست از سوی دولت آمریكا اختصاص یافته است . اینترنت: رشد تعداد مخاطبین شبكه جهانی اینترنت طی سالیان اخیر آسیب‌هایی را متوجه نظام فرهنگی كشور نموده است كه از جمله می‌توان به فعالیت شیطان گرایان اشاره كرد . اما عمده فعالیت این افراد در قالب وبلاگ‌نویسی صورت می‌پذیرد ، این دست از وبلاگ‌ها همزمان با اعلام موجودیت " جنبش شیطان‌گرایان ایران " فعالیت خود را آغاز كرده و اظهار می‌نمایند كه توسط فردی به نام مستعار " اهریمن " در ایران هدایت می‌شوند . روند ارتباط‌گیری و فعالیت وبلاگ‌های مذكور بدین صورت است . افراد پس از تكمیل فرم ثبت‌نام یك ایمیل در صندوق پست الكترونیك خود با موضوع خوش آمد‌گویی دریافت می‌كنند و پس از برقراری ارتباط با ایشان و در صورت جلب اعتماد به برخی از مهمانی‌های شبانه و یا پارك‌ها برای آشنایی دعوت شده و مورد راهنمایی قرار می‌گیرند . این وبلاگ‌ها عمدتا فعالیت خود را در چندین محور : انتشار عكس‌های شیطان گرایان جهان ، انتشار نامه شبیه به نامه های مسیحیان شیطان پرست خطاب به خداوند متعال كه بار سیاسی نیز دارد ، دنبال می‌نمایند . به صورت مثال وبلاگ شیطان در این خصوص می‌نویسد : " چرا چیزهایی را كه به اطرافیانم دادی به من ندادی؟ و چرا می‌خواهی بدبختی مرا ببینی ؟ چرا منو ازین دنیای كثیف و از بین كسانی كه ازشون نفرت دارم رها نمی كنی ؟ حالم از زندگی بین این لجن به هم می‌خوره . جلوی پای من كم سنگ انداختی ؟ كم آدمهایی رو مثل من بدبخت كردی . " این وبلاگ همچنین در ادامه می‌آورد : " همیشه لحظه شماری می كردم برای سال نو عیدی پدر و مادر از همه چیز لذت بخش تر بود ولی الان سال نو بوی تنفر می ده بوی مرده می‌ده وقتی كسی رو می بینم كه خدارو ستایش می كنه تفو لعنتش می كنم نفرینش می‌كنم از هیچ چیز خبر نداره آنقدر خوشه كه هیچ چی حس نمی كنه چرا پدر مادرم منو ترك كردن چرا منو نفرین می كنن بهم می خندن مگه من شاخ دارم لباس نو برام ارزش نداره چون بوی كفنو دارم حس می كنم تو خدا نیستی تو هیچی نیستی اصلا من بهت اعتقاد ندارم چون برای من بی ارزشی پستی من به هیچ چیز اعتقاد ندارم هیچ كس هم نه می پرستم نه قبول دارم بعد این دنیا هم دنیایی نیست میمیریم و میپوسیم از لاشه ی ما گلی سبز میشه كه خار نداره هیچ شیطانی وجود نداره ولی آنقدر آدمها بهش اعتقاد دارن قبولش دارن و فكر می كنن كه شیطان پروردگار ما هست كه یك نیرویی به وجود اومده كه خیلی چیز هارو می تونه نابود كنه. اگر Black Metal نبود من می مردم ای كاش نبود چون وقتی گوش می دم میرم به دوران (خلسه) به جایی میرم كه هیچ كس وجود نداره گناهی نیست ثوابی نیست آدم احمق نیست خدا نیست پیامبران دروغین نیست شهوت و هزار تا چیز دیگه ای كه این جا هست یا چیزی كه هست و این جا وجود نداره اونجا نیست فقط یك نور سیاهی هست كه چشمتو نمی‌زنه بوی همون گلی كه گفتم از لاشه آدم‌ها سبز میشه میاد كه مست می كنه ترس و وحشت نیست چیزی نیست كه بهش فكر كنی خودتی . " سردار حسین ذوالفقاری با اشاره به اینکه بیش از سه هزار فرقه تخدیری و شیطان پرستی در جهان وجود دارد که حدود 50 تا از آنها وارد ایران شده اند، گفته است؛ نیمی از فرقه های وارد شده به کشور در حال حاضر فعالند و در رابطه با این موضوع قریب به 200 عنوان کتاب ترجمه و چاپ و توزیع شده است. جانشین فرمانده انتظامی، با اشاره به اینکه اصول مشترک این فرقه ها انحراف از ادیان حنیف و التقاط در اعتقادات و وعده های کاذب و سوءاستفاده از گرایش جوانان به مبدا هستی و سوءاستفاده جنسی است، ماموریت اخیر این افکار وارداتی را اسلام ستیزی، مسلمان گریزی و تخدیر اصول پاک ناب محمدی و نفی واژه های ایثار و شهادت دانسته است. بسیاری از کارشناسانی که حوزه اجتماعی را رصد می کنند بر این باورند که انتخاب چنین روش هایی برای اطلاع رسانی آرامش مردمان را برمی آشوبد و به نگرانی های خانواده ها دامن می زند. چنانکه حجت الله ایوبی معاون اجتماعی وزیر کشور در واکنش نسبت به انتشار چنین اخباری می گوید؛ «بنده که در حوزه معاونت اجتماعی و فرهنگی فعالیت می کنم معتقدم باید تا می توانیم به ترویج خداپرستی بپردازیم. من طرفدار کارهای ایجابی هستم و معتقدم اگر کارهای ایجابی با قدرت انجام شود کارهای سلبی رنگ می بازد و از بین می رود. به نظر من برای خیلی از مردم ایران باور کردنی نیست که عده یی به نام شیطان پرست داشته باشیم و حتی اگر چنین عده یی وجود هم داشته باشند اشاعه آن را صلاح نمی دانم. چنانکه معتقدم طرح چنین موضوعاتی خودش قباحت امر را از بین می برد و حرمت ها را فرو می ریزد.» در سخنان سردار ذوالفقاری مشخصات این گروه ها به شرح زیر آورده شده است؛ «شیطان پرست ها ضمن برگزاری مراسم خاصی، تبلیغ پوشیدن لباس خاص به عنوان لباس مقدس منقوش به نمادهای شیطان پرستی، از گردنبند (صلیب شکسته یا صلیب برعکس) انگشتر با نقوش استخوانی و جمجمه انسان استفاده کرده و در برگزاری این مراسم ضمن شرب خمر، اقدام به رقص و پایکوبی می کنند. این افراد بر این باورند که باید برخلاف ادیان به ویژه اسلام، عمل کرد و با انجام اعمال دلخواه و کارهای خلاف، دنیا را به هرج و مرج و آشوب کشاند.» سردار ذوالفقاری با اشاره به اینکه افراد عضو گروه های شیطان پرست در برخی رشته های ورزشی، مهارت خاصی دارند و به منظور جذب نوجوانان و جوانان هنگام ورزش از موزیک های خاص شیطان پرستی استفاده می کنند، گفته است؛ «این گروه ها دارای کتاب هایی به زبان لاتین بوده و با تجمع در پارک ها و تفرجگاه ها درباره رخدادهای جدید در سطح کشور در رابطه با شیطان بحث و گفت وگو می کنند. بنا به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی، یکی از فرقه های انحرافی تحت عنوان TSM توسط فردی به نام «الف» که خارج از کشور زندگی می کند، هدایت می شود. این فرد با لابی صهیونیست ها مرتبط است و محبوبیت زیادی در بین جوانان دارد، به طوری که صدها جوان در کلاس های او شرکت کرده و در مقابل او اشک ریخته و به گناهان خود اعتراف می کنند. فرد دیگری به نام « الف.ر.» دارای مریدانی است که حاضرند برای مراد خود، هر کاری انجام دهند، به طوری که دختران زیادی به خاطر او ازدواج نمی کنند و ادعا می کنند او همسر عرفانی شان است. «الف.ر.» ادعا کرده قادر به زنده کردن مردگان است و این فرد عمدتاً در تاریکی زندگی می کند. حسن یوسفی اشکوری فعال اجتماعی در باب اینکه نباید چنین مسائلی را به این شکل اطلاع رسانی کرد با معاون وزیر کشور هم نظر است؛ «مساله یی که که نه در سطح علمی شناخته شده است و نه مردم در جامعه با آن آشنا هستند نباید درباره آن به این شکل اطلاع رسانی تبلیغی و غیرکارشناسانه انجام داد. به نظر من صحبت کردن درباره برخی از جوانان به این شکل باعث می شود برخی از افراد نسبت به یکدیگر دچار سوء ظن شوند. مثلاً اگر پدری ببیند پسر یا دخترش یکی از این نشانه ها را دارد نسبت به او شک می کند و همین مساله کوچک موجب بی اعتمادی مردم و خانواده ها می شود. اگر نیروی انتظامی مطمئن است چنین افرادی وجود دارند و مرتکب جرم هم شده اند باید دادگاه های دقیق همراه با حضور کارشناسان و اهل نظر برای آنها ترتیب دهد تا چرایی پیوستن جوانان و علت گرایش شان روشن شود و پس از آن برای مردم اطلاع رسانی کنند تا مردم هم آگاهی لازم را در این زمینه کسب کنند.» سیاست اسراییل رژیم اشغالگر قدس كه سلامت اخلاقی و روحی و روانی انسان‌ها را همواره به منزله تهدیدی جدی برای منافع ملی خود می‌بیند ،‌ در اقداماتی گوناگون و پی در پی مبادرت به ساخت جریان‌های مسموم فرهنگی نموده و این جریانات مسموم را به شراین حیاتی جوامع از طریق جاذبه‌های مجازی تزریق می‌نماید. در یك نگاه جامع ارتباط رژیم صهیونیستی و نقش آن در سازماندهی گروه های شیطان‌پرست در محورهای ذیل قابل اشاره می‌باشد . الف) این گروه‌ها به لحاظ فلسفه اولیه و بسترهای معرفتی دامنه وسیعی از ارتباط با این رژیم داشته و خواهند داشت. ب) نحله‌های مختلف شیطانی توسط دو سازمان عمده جاسوسی یعنی CIA و موساد سازماندهی ،‌هدایت و تغذیه می‌شوند . ج) بودجه ، نظارت ، پشتیبانی و ... شیطان‌پرستان فعال در جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم توسط سازمان موساد تامین شده و این سلسله اقدامات با اهداف امنیتی دنبال می‌شود. د) رژیم صهیونیستی از اعضای گروه‌ها برای مقاصد شوم سیاسی و جاسوسی بهره می‌برد ، ‌به گونه ای كه خشونت‌‌بارترین اعمال به دست این گروه‌ها واگذار می‌شود .درباره وبلاگمدیر وبلاگ :
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در مورد علم نجوم و نجوم آماتوری چیست؟


جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :